نتایج جستجو برای عبارت :

فواید درب داخلی لعاب برای خانه شما

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
شرکت کاله فریت ترکیه تولیدکننده انواع فریت، مواد اولیه لعاب و انگوب، با دماهای مختلف، لعاب پولیش، انواع افکت های خاص، برای دکوراسیون انواع کاشی و سرامیک می باشد.
برای تماس با نمایندگی این شرکت در ایران با شماره تلفن 09125351745 تماس بگیرید.
[انواع آجر های نما لعاب دار نوین نمای اصفهان]
آجر نما لعاب
لعاب پوشش رنگی و درخشان است که بر روی سطح آجر های روسی دیده می شود، انواع محتلفی دارد لعاب براق یا مات و شفاف یا کدر،آجر لعابدار در اصفهان را می توان در طرح و رنگ های مختلفی تولید نمود،ترکیب فرمولاسیون جدید از مواد تشکیل دهنده لعاب بر روی سطح آجر این امکان را می دهد تا رنگ بندی ها و انواع مختلف از این نمونه آجر را پدیدار سازد،ماده اصلی تشکیل دهنده لعاب چسبندگی ندارد ولی هنگامی که بر رو
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
سفالگری سفالی رس است که معمولاً با لعاب یا تمام شده در یک بشقاب ، فنجان ، ظرف یا وسایل تزئینی تشکیل شده ، خشک شده و آتش گرفته می شود - سفالهای سفالی. خشت یک ماده معدنی طبیعی است که از سطح زمین بیرون می آید. خشت محصولی است که معمولاً در سراسر دنیا یافت می شود و هزاران سال پیش توسط انسان مورد استفاده قرار گرفت تا کشتی ها و ابزارهایی برای نگهداری مایعات ، مواد غذایی و سایر نیازهای خانگی تشکیل دهند. تطبیق پذیری و تولید ساده رس ، به سفال اجازه می دهد
آیا قصد طراحی خانه را دارید و به دنبال جایگزینی درهای داخلی خود هستید؟ سبک و نوع درب انتخابی شما می تواند تأثیر زیادی در ظاهر کلی دکوراسیون داخلی شما داشته باشد. اگر می خواهید ظاهر و زیبایی خانه خود را تغییر دهید ، شاید زمان آن فرا رسد که فکر کنید درهای داخلی چوبی جامد خود را با درب داخلی لعاب جایگزین کنید.
محدوده درب های بسیاری وجود دارد که دارای گزینه های درب لعاب هستند ، بنابراین مهم نیست که چه سبکی را برای آن هدف می کنید ، باید گزینه ای برا
کاشی و سرامیک قرن ها مورد استفاده قرار گرفته است و ویژگی بیشتری را از جمله رنگ ها، بافت، الگوی و زیبایی کلی نسبت به سایر مواد پوشش دهنده کف  در اختیار شما قرار می دهد. امروزه با استفاده از روش های جدید تولید کاشی و سرامیک، کاشی و سرامیک طبیعی از سنگ مرمر طبیعی، تراورتن ، تخته سنگ و سایر محصولات سنگی قابل تشخیص نیست. کاشی های سرامیکی و چینی لعاب دار گزینه های مناسبی برای حمام، آشپزخانه و اتاق های خواب هستند.
1- کاشی دیوار
کاشی های دیواری سر
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
شما گزینه های کفپوش زیادی را مرتب کرده اید و به خرید کاشی و سرامیک متمایل شده اید.
در اینجا برای تهیه تصمیم خود چند نکته را در نظر می گیرید:
چرا کاشی کف سرامیکی بخریدکاشی و سرامیک یک انتخاب محبوب برای خانه های امروزی است. با دوام ، تمیز کردن آسان است و به اتاق ها جلوه ای مجلل می بخشد. کاشی و سرامیک در چندین اندازه ، شکل ، بافت و رنگ موجود است و تقریباً با هر نوع دکوراسیون مطابقت دارد.
تخمگذار کاشی و سرامیک کاری است که صاحبان خانه های دستی می توان
گل بنفشی که مثل شیر گاو، کلسیم دارد و برای زبان و دهان هم مفید است؛ هنوز حدس نزده‌اید که کدام گیاه را می‌گوییم؟ با مجله دلتا همراه باشید.
یک گیاه گرم و پر خاصیت؛ در مواقعی که عصبانی می‌شوید، گل گاو زبان، آب روی آتش است؛ خودتان را در خانه و روی یک مبل راحتی تصور کنید؛ مثلا یک عصر پاییزی دلپذیر که از خرید یا محل کارتان به خانه آمده‌اید و به هر دلیلی آرامش شما به هم خورده است؛ لطفا لبخند بزنید و یک فنجان دمنوش خوش رنگ و لعاب گل گاو زبان برای خودت
احتمالاً بیشتر مردم به اندازه تأثیر دربهای داخلی بر فضای خانه خود فکر کافی نمی کنند. اگرچه درها تا حدی انتقال بین فضاها هستند ، آنها یک عنصر لمسی مهم هستند که باید کاملاً عملکرد داشته باشند ، بلکه به سبک کلی خانه شما نیز ارزش افزوده دارند. به همین دلیل انتخاب درب داخلی برای خانه شما فقط به طراحی نیاز به فکر بیشتری دارد.
کاراکتر را اضافه کنید
این روزها درهای داخلی از ویژگی های منحصر به فرد و صنایع دستی برخوردار هستند که به هر فضای داخلی علاقه
رمضان آمد و مهمان تو خواب است خدایا !راه گم کرده و دنبال ثواب است خدایا !
نیست ساقی و زمین یک دل آباد نداردحال مردان خرابات خراب است خدایا !
آبرو با بر و رویی برود گر تو نگیرینقش دینداری ما نقش بر آب است خدایا !
این که، این سوی نقاب است، که دل می‌‌بَرَد از خلقبگذر از آنکه در آن سوی نقاب است خدایا !
کی شود سوی تو بی‌رنگ و سبک بار سفر کرد؟تا که این سفره پر از رنگ و لعاب است، خدایا !
یار در خانه و عمری است که ما گِرد جهانیماین خودش سخت ترین شکل عذاب اس

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
قالیشویی در مشهد

گونه های پخت کاشی :تک پخت : در‌این طریق بدنه کاشی و لعاب آن ھر دو ھمزمان و در جایگاه حرارت بالا پخت می گردند و تنها یک توشه کاشی وارد کوره می‌شود. معمولا کاشی های پرسلانی که باید جذب آب بسیار تحت داشته باشند به‌این شیوه پخت می‌شوند. دو پخت : معمولا کاشی های مرغوب اختصاصی دیوار ، بدین نحوه پخت می گردند. یعنی یک توشه بدنه کاشی پخته میگردد و بعد لعاب بر روی بدنه ریخته و در کوره ھای اختصاصی پخت لعاب پخته می‌گردد. این عمل سبب می

تفاوت اصلی خانه های هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه های هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل آب و هوا، چراغ ها، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین ها و مانتیورهایی که می توانند به خانه های هوشمند و خودکار اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند.

سفال ایرانسفال یکی از مهمترین ساختههای هنری بشر است که ساخت آن در دورههای مختلف سابقهای طوالنی دارد. سفالگری فرهنگ، مذهب، تفکر و هنر ملتها را نشان میدهد؛ درحالی که آثار هنری دیگر، مانند نساجی و فلزکاری، بهدلیل فاسد شدن یا استفادة مجدد این امکان را ندارند. در سرزمین ایران نیز به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی، سفالینه های ارزشمندی بهدست آمده که قدمت کهنترین آنها که در گنجدرة استان کرمانشاه کشف شدهاند، به هزارة هشتم ق.م میرسد. بعد از سفالین
انتخاب کفپوش مناسب برای آشپزخانه
بدون شک انتخاب کف خانه از سخت ترین کارها
بعد از تمام شدن خانه است. چون اولین چیزی که به محض ورود به خانه به چشم
می آید ودر زیبایی خانه اثر زیادی دارد کف خانه است. همچنین یکی از سخت
ترین انتخاب ها، انتخاب کفپوش برای کف آشپزخانه است هم باید با همه خانه
هماهنگ باشد وهم قابلیت هایی مثل ضد لک بودن یا مقاومت در برابر شوینده ها
را هم داشته باشد.آشپزخانه از محل های پر تردد خانه است. شاید در کشورهای
دیگر این حساسیت به
انتخاب کفپوش مناسب برای آشپزخانه
بدون شک انتخاب کف خانه از سخت ترین کارها
بعد از تمام شدن خانه است. چون اولین چیزی که به محض ورود به خانه به چشم
می آید ودر زیبایی خانه اثر زیادی دارد کف خانه است. همچنین یکی از سخت
ترین انتخاب ها، انتخاب کفپوش برای کف آشپزخانه است هم باید با همه خانه
هماهنگ باشد وهم قابلیت هایی مثل ضد لک بودن یا مقاومت در برابر شوینده ها
را هم داشته باشد.آشپزخانه از محل های پر تردد خانه است. شاید در کشورهای
دیگر این حساسیت به
خانه ملک مشهدگروه گردشگری مسافر سلام افتخار دارد تا در این بخش شما را با یکی از جاذبه‌های تاریخی شهر مشهد آشنا کند.در ادامه مطلب با ما باشید تا با خانه ملک مشهد، یکی از جاذبه‌های شهر امام رضا بیشتر آشنا شوید.خانه ملک مشهد به عنوان سرآمد خانه‌های تاریخی شهر مشهد شناخته شده است.زندگینامه حاج حسین ملکدر قدیم حاج حسین ملک در این خانه سکونت داشته است.حاج حسین یکی از ثروتمندان ایرانی، در طی صد سال گذشته بوده است.او در خانواده‌ای ثروتمند به دنیا
قرار دادن شیشه های مختلف و منحصر به فرد در فضای داخلی خانه شما می تواند زیبایی و جلوه خاصی به خانه شما بدهد، زیرا این کار دکوراسیون شما را درخشان تر می کند، و همچنین می تواند کلاس و رنگ و لعاب خاصی را به فضای داخلی شما اضافه کند. فضای داخلی فاقد رنگ و شیشه می تواند ساده و خسته کننده باشد. اما تفاوت بین فیوز گلاس و استیند گلاس چیست؟
فیوز گلاس
فیوز گلاس زمانی به وجود می آید که دو یا چند قطعه شیشه در کوره قرار داده شده و خوب گرم شوند تا زمانی که یکی
شهر تبریز به واسطه رشادت های آزاد مردانی همچون ستارخان و علی مسیو در دوران انقلاب مشروطه نقش برجسته ای در تاریخ معاصر ایران دارد، به همین خاطر بازدید از خانه های باقی مانده از مشروطه خواهان که روزگاری محل تشکیل جلسات و ستاد جنگ بوده برای ما یاداوری میکند که این شهر بزرگ چه تاریخی را پشت سر گذاشته است.
خانه های تاریخی تبریز
موزه قاجار (خانه امیر نظام)
خانه تاریخی ستارخانموزه علی مسیوخانه بهنام (خانه قدکی)خانه مشروطه تبریزخانه حیدر زاده تبری
با نام و یاد خدا 
مدرک آن تکه کاغذ رنگ و لعاب داری ست که از بعد از 4 سال خرخونی ها و صبح ساعت 4 وقتی ملت تازه به خواب میرن ما بیدار میشدیم و در دانشگاه با اساتید روانی و عقده ای سروکله میزدیم (از آموزش نپرسید که دلمان را خون کرده بودند که البته به حول قوه الهی روز فارغ التحصیلی از خجالتشان درآمدم) و شب ساعت 9 و نیم وقتی ملت در حال عشق و حال بودند ما تازه به خانه ی سرد و نموری که افرادش نسبت فامیلی نزدیکی با مرغ ها داشته و ساعت 7 و نیم میخوابیدند میرس
زن ها قلب خانه اند .. 
زن ها اگر شاد باشند قلب خانه می تپد ...
 زن ها اگر موهایشان را شکل دهند، اگر صورتشان را آرایش کنند، اگر لباسهای شاد بپوشند زندگی در خانه جریان پیدا می کند.
زن ها اگر کودک درونشان هنوز شیطنت کند، اگر شوخی کنند، بخندند، همه اهل خانه را به زندگی نوید می دهند.
اگر روزی زن خانه چشمهایش رنگ غم بدهد، حرفهایش بوی گلایه و کسالت بدهد، اگر ذره ای بی حوصله و ناامید به نظر برسد، تمام اهل خانه را به غم کشیده است.
آری زن بودن دشوار است، خدا
پشت مانتیتور آیفون که می دیدمش دلم پر از شوق میشد
چادر سفیدم برمیداشتم یا مانتو روسری مینداختم روی شانه و سرم و میدویدم به استقبال در راه پله ها...
به ندرت پیش می آمد در خانه منتظر باشم تا رسیدنش.
آدمها مگر چند ساعت از خانه دور می مانند. اما برگشتنش برگشتنِ "خانه" به "خانه" بود.
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
خانه هوشمند چیست؟ویکی پدیا، درباره اینکه خانه هوشمند چیست و اتوماسیون خانگی یعنی چه، اینطور می نویسد که:
«خانه هوشمند یک فناوری نوظهور و در حال گسترش است. خانه هوشمند در پایین‌ترین سطح خود می‌تواند به همهٔ خدماتی اشاره داشته باشد که بدون دخالت صاحب‌خانه عملی را در محیط خانه اجرا می‌کنند»
چیزی متوجه شدید؟!بله، قرارمان سرجای خودش باقی ست. قرار است به زبان ساده با شما درباره هوشمند سازی صحبت کنیم و بگوییم که خانه هوشمند چیست ؟
پس بی خیال وی
تاریخچه درمورد گیاه تخم شربتی
تخم شربتی گیاهی خودرو و یک‌ ساله از خانواده نعناعیان و شبیه به ریحان ولی با برگ‌ها و تخم‌ های ریزتر می باشد. این گیاه بومی آمریکای مرکزی بوده به نحوی که آزتک‌ها (یکی از تمدن‌های آمریکایی) از این دانه های بسیار مقوی، به عنوان غذایی اصلی استفاده می کردند؛ اما بذر آن مانند ذرت به دیگر نقاط جهان نیز برده شده است. گرچه خود گیاه کاربرد تزئینی دارد، اما عمدتا این گیاه را برای مصرف تخم آن می‌کارند. این گیاه در اوا
هفته نیروی انتظامی بر بزرگمردانی که رمز بقا و ثبات آنان، طلب حیات طیبه در گمنامی و بی نشانی است، اندیشه ناب خود را باعشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق در آمیخته، بی اعتنا به رنگ و لعاب زیور دنیا، توشه ای معنوی نثار بازار فداکاری کرده اند مبارک بادمسجد و پایگاه بسیج امام حسین علیه السلام وبلاگ ما:www.tkanoon.blog.ir
سفالگری و مراحل ساخت آن
اصطلاح سفال و سفالینه، بنابر تعریف لغتنامه‌ها عموما به معنی اشیا ساخته شده از گل پخته هستند، مانند کاسه، کوزه، و غیره... همچنین سفالینه، سفال ساخته شده را می‌گویند. سفالین نیز شامل انواع اشیایی است که از سفال می‌سازند.
مراحل ساخت سفال
اساساً چهار مرحله عمل برای ساختن انواع ظروف سفالی وجود دارد:
1) آماده ساختن گل: که شامل ورز دادن گل قبل از شروع کردن به کار می باشد.
2) شکل دادن به آن: بعد از ورز دادن گل برای کار آماده شده
هر نوع پوشش که برای هموار ساختن کف زمین استفاده می شود را کفپوش نامند. انواع کفپوش مثل موکت تایل و موکت ظریف مصور در ساختمان های مسکونی و اداری- تجاری استفاده می شوند. با توجه به نوع کاربری می توان کفپوش مناسب را انتخاب کرد. انواع کفپوش فروشگاهی، کفپوش نمایشگاهی، کفپوش های اداری و سازمانی را دیده اید به لحاظ جنس و کیفیت تفاوت زیادی بین کفپوش ها وجود دارد. تنوع قیمت کفپوش هم در فروشگاه ها دیده می شود که بستگی به مواد اولیه و کیفیت ان دارد. کفپو
غذاهای محلی، جلوه‌ای از ذوق و هنر مردم هر منطقه در تنوع بخشیدن به زندگی با چاشنی فرهنگ آن دیار هستند. غذاهای محلی آمل نیز از جمله نکات برجسته این شهر هستند. در این مقاله با غذاهای محلی آمل آشنا می‌شویم. کتلت، کته آملی، خورش مرغ ترش، اسفناج پته، مرغ شکم پر آملی، پلو زعفرانی، اردک جوجه، سبزی‌پلون، نازخاتون، اسفناج پته تنها برخی از مهم‌ترین غذاهای محلی و ملی آمل هستند.
انواع غذاها
ترشی تره:مواد بکار رفته: سبزی آش (شامل اسفناج، جعفری، تره

اول بزارید ماجرای خانه ی نور رو براتون بگم یه روزی توی شهرم دنبال خانه ی نور میگشتم، مثل قصه ها بود توی بازار از مغازه دارا و رهگذرا پرسیدم خانه ی نور کجاست؟ خب خیلی هاشون مثل الان شما، با تعجب بهم نگاه میکردن، یکیشون که مغازه ش سر کوچه ی خانه ی نور بود، بهم نشونش داد
ادامه دارد...
کل سال یک طرف  و روز اول عید و خانه ی باباجان هم یک طرف....
من شش تا عمو دارم و همه یمان خانه هایمان با یک دریچه به هم راه داشت و نیازی نبود از کوچه به خانه ی هم برویم...
سال که تحویل می شد یک آن میدیدی پسرها از در و دیوار دارند میریزن توی خانه ی ما که بعد از آنجا بدو بدو بروند خانه ی بابا جان
دخترها هم پشت بندشان ..
ادامه مطلب
صنایع چینی تقدیس : ظروف چینی در واقع نوعی از ظروف سرامیکی هستند که بعد از طی مراحلی و قرار گرفتن در کوره ، تبدیل به ظروفی می شوند  که جهت سرو غذا مورد استفاده قرار می گیرند.در این مطلب قصد داریم ویژگی های یک ظرف چینی را بیان کنیم و تفاوت های یک ظرف چینی مرغوب با یک ظرف نامرغوب را مورد بررسی قرار دهیم.
-    ظروف چینی می بایست ضد آب باشد یعنی با رنگ های مصنوعی تزیین شده باشد که جلوی نفوذ آب گرفته شود.(جذب آب در ظروف چینی مختلف متفاوت است و بین 2 دهم د
اگر شما قصد نصب کاشی و سرامیک جدید برای خانه خود را
دارید و یا می خواهید کاشی های قدیمی خود را تمیز کنید، باید بدانید که انواع
مختلف ومتنوعی کاشی در بازار وجود دارد که می توانید نصب کنید. شاید شما ندانید که
کاشی خانه یا ساختمان شما از چه نوعی است؛ در صورتی که هر نوع کاشی، روش تمیز کردن
مخصوص به خود را دارد.
در ادامه انواع کاشی را به شما معرفی می کنیم
کاشی پرسلانی
کاشی بدنه سیمانی
کاشی موزاییکی
کاشی سنگفرش
کاشی آجری
کاشی لعاب دار
کاشی های معدنی
بر همکاران سخت می گرفت. فکر همکاران مشغول او بود: از خانه تا محل کار، از محل کار تا خانه، در محل کار، در خانه...
بهترین ایده ها و طرح ها را می‌توان از خانه تا محل کار طراحی کرد. اما من او نمی گذاشت...
حق الناس مخفی یعنی اینکه
فکر دیگران را مشغول من خود بکنیم... 
سلام
دوستان خانه ما برای ما مهم است و باید هم اینگونه باشد چون
محل زندگی ما است و ما در خانه باید راحت و ارام باشیم وقتی
از سر کار به خانه برمی گردیم اگر منزلمان زیبا باشد هنگام ورود به خانه با
دیدن زبایی ها و تمیزی ها حالمان خوب می شود و انژی میگیریم و این بسیار زیباست .
دوستان یکی از راه های تمیز نگاه داشتن خانه و زیبایی منزل
می تواند نقاشی ساختمان باشد چرا که خانه روحی تازه خواهد
گرفت و خانه نو و نوار خواهد شد البته باید از نقاش ساختمان خوب و
قندان مسی میناکاری پایه دار علاوه بر کاربرد زینتی می تواند به عنوان ظرف زیبایی برای سرو قند , شکلات نقل و ... مورد استفاده قرار گیرد. قندان مسی قلمزنی پایه دار میناکاری بدلیل شکل ظاهری اش زیبایی خاصی به محیط اطراف خود می بخشد. وجود قندان پایه دار میناکاری بر روی میز های پذیرایی و میز های اداری حس آشنای فرهنگ اصیل ایرانی را تداحی خواهد نمود. با نگاه کردن به رنگ های آرامش بخش قندان پایه دار مسی میناکاری شده کمی از خستگی روزانه خود دور خواهید شد.
قبر هر روز پنج مرتبه انسان را صدا میزند :1.من خانه فقر هستم با خود تان گنج بیاورید2.من خانه ترس هستم با خود تان انیس بیاوردید 3. من خانه مار ها و عقرب ها هستم با خود تان پادزهر بیاورید 4. من خانه تاریکی ها هستم با خود تان روشنایی بیاورید5. من خانه ریگ ها و خاک ها هستم با خودتان فرش بباوردید
1. گنج . لا اله الا الله 2. انیس . تلاوت قرآن کریم3. پادزهر .صدقه و خیرات4. روشنایی . نماز نماز شب 5. فرش . عمل صالح
┈┈•✾✾•┈┈

اینجا مخاطبی نداره یا بهتر بگم، کلا وبلاگ ها مخاطب ندارن. مثل یه کوهستان بی آب و علفه که برای خودت داد میزنی و صدات میپیچه و پژواک های متوالیش به گوش خودت برمیگرده و نه کس دیگه ای. وقتی از هیاهوی توییتر و رنگ و لعاب تقلبی اینستاگرام خسته میشی، اینجا خلوتگاه خوبیه. یکی دوتا وبلاگ خوب رو دنبال میکنم که همیشه حرفی برای گفتن دارن. حضورشون عجیب و تحسین برانگیزه و البته امیدبخش
مردی از خانه ای که در آن سکونت داشت زیاد راضی نبود، بنابراین نزد دوستش در یک بنگاه املاک رفت و از او خواست  کمکش کند تا خانه اش را بفروشد ، بعد از دوستش خواست تا برای بازدید خانه مراجعه کند.دوستش به خانه مرد آمد و بر مبنای مشاهداتش، یک آگهی نوشت و آنرا برای صاحب خانه خواند. [خانه ای زیبا که در باغی بزرگ و آرام قرار گرفته، بام سه گوش، تراس بزرگ مشرف به کوهستان، اتاق های دلباز و پذیرایی و ناهار خوری وسیع. کاملا دلخواه برای خانواده های بچه دار]

اد
همه چیز درباره خانه سیمین و جلال
در اولین پست از وبلاگ تهرانگردی قصد دارم یکی از قشنگ ترین، باصفاترین و خانه های تهران را به شما معرفی کنم که روزی زوج مرحوم سیمین دانشور و جلال آل احمد ساکنین این خانه بودند و سال ها بعد از فوت آنان به منظور بازسازی خانه توسط شهرداری خریداری شد و در 8 اردیبهشت 1397 افتتاح شد.
ادامه مطلب
همه چیز درباره خانه سیمین و جلال
در اولین پست از وبلاگ تهرانگردی قصد دارم یکی از قشنگ ترین، باصفاترین و خانه های تهران را به شما معرفی کنم که روزی زوج مرحوم سیمین دانشور و جلال آل احمد ساکنین این خانه بودند و سال ها بعد از فوت آنان به منظور بازسازی خانه توسط شهرداری خریداری شد و در 8 اردیبهشت 1397 افتتاح شد.
ادامه مطلب
مشخصات فنی
مشخصات فنی سنگ تراورتن تکاب
سفارش بر اساس: مترمربع
نوع برش: پلاک طولی شمش
نوع لعاب: براق و ساب خورده
قیمت بر اساس: مترمربع
رنگ: کرم
ابعاد برش: عرض 40 CM با طول آزاد
محل بارگیری: بابل
پیشنهاد مصرف در: نمای داخلی و نمای خارجی ساختمان ها
تلورانس (بر حسب میلی متر): 1>تلورانس>0
ضخامت: 1/7 CM

76 ایده های تجاری مبتنی بر خانه | اکنون شروع به کسب درآمد کنید!آخرین بار توسط جف رز ، CFP® در تاریخ 15 نوامبر 2019 اصلاح شدشما احتمالاً در حال تعجب هستید ، "بعضی از کارهایی که می توانم از خانه انجام دهم چیست؟"
سرمازدگی در شلوار راحت شما هنگام حصر در خانه شما و در همان زمان پرداخت هزینه ، جذابیت دارد.
ادامه مطلب
گلدان مسی میناکاری 20 سانتی متری هم به لحاظ اندازه و هم به لحاظ قیمت برای اکثر ویترین ها مناسب است. گلدان مسی میناکاری شده می تواند زیبایی خاصی به محیط اطراف خود بدهد. گلدان مسی میناکاری هم بصورت کاربردی و هم بصورت تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های فیروزه ایی و لاجوردی استفاده شده در طراحی گلدان مسی میناکاری باعث شده تا هر کسی از دیدن آن لذت ببرد. گلدان 20 سانتی میناکاری اثر دست هنرمندان و استادان صنایع دستی اصفهان است که با الهام از ف
همه چیز درباره خانه سیمین و جلال + ویدئو
ادامه مطلب
تخم‌شربتی در حقیقت دانه‌های گیاه ریحان کوهی است که به علت داشتن ترکیبات موسیلاژی (لعاب‌دار) به‌صورت محلول در آب (شربت) استفاده می‌شود و پس از جذب آب به صورت ژله‌ای درمی‌آید …
تخم شربتی خواص زیادی دارد و این‌گونه نیست که فقط برای فصل گرما توصیه شود.نام‌های دیگر این گیاه: بادروج، تره خراسانی، اوقیمن، حوک، بورنگ، صریرا و بادروج ابیض می‌باشد.
ادامه مطلب
از خرید برگشته ام
در کوچه با نایلون های زیادی که حاصل ساعت ها گشتن در پاساژها هستند دارم به خانه بر میگردم
درست زمانیکه احساس رضایت از زندگی دارم در کوچه و از پشت سر بهم شلیک می کنن تق
مغز استخوانم می سوزد و حرکت چیز گرمی را در بدنم حس می کنم
خون و خون و خون جاری می شود
کلید خانه در دستم بود
قبل از اینکه به خانه برسم
کارم را ساخته بودند
می خواستم تلاش کنم خود را به خانه برسانم
ىلی زمانیکه به خاطر اوردم در خانه کسی منتظرم نیست
در سکوت خود مردم
سال
گویند عارفی قصد حج کرد. 
فرزندش از او پرسید: پدر کجا می خواهی بروی؟ 
پدر گفت: به خانه خدایم.
پسر به تصور آن که هر کس به خانه خدا می رود، او را هم می بیند! پرسید: پدر! چرا مرا با خود نمی بری؟ 
گفت: مناسب تو نیست. 
پسر گریه سر داد. پدر را رقت دست داد و او را با خود برد.
هنگام طواف پسر پرسید: پس خدای ما کجاست؟ 
پدر گفت: خدا در آسمان است. 
پسر بیفتاد و بمرد! 
پدر وحشت زده فریاد برآورد: آه ! پسرم چه شد؟ آه فرزندم کجا رفت؟ 
از گوشه خانه صدایی شنید که می گفت: تو ب
نوروز و بهار است ولی خانه بمانیدویروس کروناست، بدانید بدانید
تعطیلی امسال نه از بهر سفرهاستدر خانه بمانید و به هر جاده نرانید
هر شهر که هستید همان شهر بمانیددر ساری و سمنان و اگر در همدانید
دور از هم و در فاصله دور بایستیدگر در صف بانکید و اگر در صف نانید
یا در لگن خانه به استخر روید وبر بالش خود نیز کمی اسب دوانید
از تلوزیون فیلم ببینید به تکرارتاریخ و رمان و هنر و شعر بخوانید
در غار قرنطینه به هم غُر نزنید وبر یک دگر اشیاء گران را نپرانید
خو
گلدان میناکاری اثر اسماعیلی صراحی 25 سانتی متری را می توان به جرات یکی از پر فروش ترین محصولات میناکاری نفیس استاد مرتضی اسماعیلی دانست. طرح برجسته گلدان مسی میناکاری شده اثر اسماعیلی حجم زیبایی به آن داده که در نگاه اول نظر بیننده را به خود جلب می نماید. اکثر مشتریان از گلدان میناکاری شده برای ویترین های سنتی ایرانی خود استفاده می کنند ولی توجه داشته باشید رنگ های استفاده شده در این اثر به همراه طرح کلاسیک آن به شما اجازه می دهد تا در دکورا
      یک خانه داریم مانند گلدان                                                                                گل های خانه مامان و بابا                                                                             من دوست دارم پروانه باشم                                                                              فرزند خوب این خانه باشم                    

۲۴ سال پیش وقتی سال آخر دبیرستان بودم از خانه های سازمانی به این خانه آمدیم. خانه ای در طبقه ی نهم یک مجتمع مسکونی بزرگ در غرب پایتخت.
سال کنکورم بود. مدام در رفت و آمد مدرسه بودم و غرق در کتاب و تست. بعد از قبولی در دانشگاه دولتی شهرستان، به مدت چهار سال از این خانه دور بودم و به عنوان مهمان چند روزی می آمدم و میرفتم‌. معلم که شدم فقط به مدت سه سال در این خانه زندگی کردم و بعد راهی خانه ی بخت شدم.
هر چند کوتاه بود حضور من در این خانه ولی جای ج
بازسازی خانه های قدیمی با استفاده از کناف
برای باسازازی خانه های قدیمی گزینه های زیادی وجود ندارد و هزینه کوبیدن و از نو ساختن ساختمان هم بسیار زیاد است اما کناف بهترین گزینه برای ترمیم خانه های قدیمی است.
با کناف می توان شکل و طرح های مدرن و ظاهری زیبا به خانه قدیمی بخشید.
این طرح های زیبا را می توان در دیوار ها و سقف های خانه های قدیمی ایجاد شوند.
کناف در واقع یک محصول ترکیبی از گچ و سیمان و سازه فلزی است به همین دلیل این حصول کارامد و پر استف
او بی کمالات بود...بدون اندکی رنگ و لعاب...خاکستری خاکستری...و کاملا غیر قابل اتکا...فقط گاهی احترام میگذاشت...آن هم سرسری!..احترام هایش بیش از اندازه رسمی و و باعث تضاد اشکاری بین بقیه رفتار ها و حرف های  دریده اش با بعضی گفته های  اصالت امیزش میشد...اخلاق امروزش را فردا فراموش میکرد ...تنها یک چیز بود که همیشه به یاد می اورد و ان رها کردن بود...و البته تسلیم شدن...انگار هیچ وقت  ماندن و حفظ کردن را نیاموخته بود...شاید برای همین هیچ وقت به اخلاقیات اهم
تنگ مسی میناکاری ارتفاع 30 سانتی متر را می توان به عنوان ظروف خاص میناکاری دانست. کاربرد تنگ مسی میناکاری شده بیشتر دکوری و زینتی است ولی در صورت تمایل می توان از آن برای سرو شربت و انواع نوشیدنی ها استفاده نمود. تنگ مسی میناکاری شده با چیدمان و سلیقه بانوی ایرانی می تواند تغییرقابل توجهی در زیبایی دکوراسیون منازل داشته . رنگ های شاد و روشن مینایی تنگ 30 سانتی میناکاری بسیار چشم نواز بوده و باعث می گردد راحت تر با دیگر محصولات دکوری شما ست گر
تحقیق در مورد میناکاری تحقیق در مورد میناکاری 19 صفحه در قالب Word قابل ویرایش

دسته بندی
هنر و گرافیک

فرمت فایل
doc

حجم فایل
710 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
19

توضیحات :
تحقیق در مورد میناکاری 19 صفحه در قالب Word قابل ویرایش.

بخشی از متن :
پیش گفتارپروفسور ارثر ابهام پوپ در کتاب بررسی هنر ایران درباره ی میناکاری چنین اظهار عقیده نموده است: مینا کاری هنر درخشان آتش و خاک است.و از زمانی که من با مینا آشنا شدم دقیقاً این نکته در ذهنم ایجاد شد که مینا
بعد از اینکه اسکلت بندی صفحه ی وب را با استفاده از عناصر HTML انجام دادیم ،
نوبت به رنگ و لعاب صفحه خواهد رسید.
CSS زبانی برای نمایش هر چه بهتر اسناد HTML است .
با استفاده از این زبان میتوانیم ظاهر یک سند HTML را تعیین کرده و
برای تک تک عناصر HTML استایلی مناسب برگزینید .
در این آموزش زبان CSS را از سطح پایه تا پیشرفته خواهید آموخت

ادامه دارد   ..........   در حال بروزرسانی اطلاعات هستیم

براى اینکه خانه اى، خانه باشد باید کسى مدام در آن راه برود. باید یکى باشد که ظرفهاى کثیف را بگذارد توى سینک. تمیزها را بچیند سر جایش. تختها را مرتب کند. زنگ بزند سوپر  رب گوجه فرنگى و ماکارونى سفارش بدهد. میوه ها را بشورد. قبضها را پرداخت کند.
ادامه مطلب
متن در مورد خانه مادربزرگ توصیف مادر بزرگ انشا در مورد صندوقچه مادربزرگ انشا در مورد مادربزرگ مهربان متن در مورد خانه قدیمی مادربزرگ انشا در مورد خانه های قدیمی توصیف حیاط خانه مادربزرگ انشا در مورد خانه های قدیمی در پاییز
ادامه مطلب
خواص اسفرزه

اسفرزه
گیاهی برآمده از آسیا، اروپا و افریقای شمالی است. تخمه اسفرزه خواص
فوق‌العاده‌ای دارد. این دانه‌های کوچک در آب حل شده و ۱۰ برابر اندازه‌ی
خود حجیم و لعاب‌دار می‌شوند.در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره مضرات و خواص اسفرزه برای جوش پوست صورت و لاغری و رحم و یبوست و مو در دسته پزشکی و سلامت برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .
اسفرزه چیست
بارهنگ
تخم‌مرغی، اسفرزه، اسپرزه (نام علمی: Plantago ovata) نام یک گو
خواص اسفرزه

اسفرزه
خود حجیم و لعاب‌دار می‌شوند.در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره مضرات و خواص اسفرزه برای جوش پوست صورت و لاغری و رحم و یبوست و مو در دسته پزشکی و سلامت برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .
اسفرزه چیست
بارهنگ
خواص اسفرزه

اسفرزه
اسفرزه چیست
بارهنگ
خواص اسفرزه

اسفرزه
اسفرزه چیست
بارهنگ
خواص اسفرزه

اسفرزه
اسفرزه چیست
بارهنگ
خواص اسفرزه

اسفرزه
اسفرزه چیست
بارهنگ
خواص اسفرزه

اسفرزه
اسفرزه چیست
بارهنگ
خواص اسفرزه

اسفرزه
اسفرزه چیست
بارهنگ
خواص اسفرزه

اسفرزه
اسفرزه چیست
بارهنگ
خواص اسفرزه

اسفرزه
اسفرزه چیست
بارهنگ
آیا می خواهید خانه خود را بازسازی کنید اما با بودجه سختی مواجه هستید یا زمان کافی برای ساخت کامل آن را ندارید؟ طراوت و ظاهر خانه شما لازم نیست که قیمت گران قیمت را بپردازید. بسیاری از تغییرات سریع و آسان وجود دارد که می توانید در اطراف خانه ایجاد کنید که بدون شکسته شدن بانک ، دکوراسیون ترسناک شما را دوباره زنده می کند.
در اینجا چگونه می توانید نوسازی خانه خود را ساده و ارزان انجام دهید:
پاشش رنگ
ممکن است خیلی ساده به نظر برسد ، اما یک تکه رنگ و
روزی فقیری به در خانه مردی ثروتمند می‌رود تا پولی را به عنوان صدقه از او بخواهد.
هنوز در خانه را نزده بود که از پشت در شنید که صاحب خانه با افراد خانواده خود بحث و درگیری دارد که چرا فلان چیز کم ارزش را دور ریختید و مال من را این طور هدر دادید؟! 
مرد فقیر که این را می‌شنود قصد رفتن می‌کند و با خود می‌گوید وقتی صاحب‌خانه بر سر مال خود با اعضای خانواده‌اش این طور دعوا می‌کند، چگونه ممکن است که از مالش به فقیری ببخشد؟!
از قضا در همان زمان در خان
از قدیم می گفتند و راستش این روزها هم میگن که: خانه ها روح دارند.
نه از آن روح های ترسناک و داستانی که روح آدم هایی که قبلا اینجا زندگی میکردند،هنوز هم هستند.منظور من از روح هر خانه 
یک چیز دیگه است.
وقتی پات رو توی یک خانه میگذاری اینقدر حال خوب میاد طرفت که شب موقع خداحافظی به صاحب خانه میگی: خیلی خوش
گذشت،نمیدانم چرا اما خیلی حال و هوای خونتون خوبه.اما یک وقت هایی از بعضی خانه ها هم که میای بیرون ته دلت میگی:
چقدر دلگیر بود،چقدر خسته ام،چرا یه
پنجره دوجداره
مضایای پنجره دوجداره
پنجره های دو جداره گزینه ای ایده آل برای کارآیی انرژی با اضافه شدن مزیت به حداقل رساندن سر و صدا است. شکاف هوای بسته شده بین دو صفحه به عنوان یک لایه عایق اضافه شده عمل می کند. این مقاومت حرارتی اضافه شده میزان فرار گرما در زمستان را کاهش می دهد و خانه شما را در دمای راحت تری نگه می دارد. شیشه دو جداره در تابستان تأثیر متضاد دارد و از ورود گرمای ناخواسته به خانه جلوگیری می کند. این عایق اضافی اعتماد شما به بخا
بازرگانی شریعتی ارائه دهنده لوازم لوکس ساختمانی و بهداشتی با فروش انواع مدل های توالت فرنگی زمینی و توالت فرنگی دیواری ( وال هنگ ) تا انتخاب کالا همراه شماست
این مجموعه نمایندگی رسمی برندهایی همچون : 
بوچی BOCCHI ایتالیا
گاتریا GATRIA ترکیه
لوتوس LOTUS چین
بت کو  BATHCO اسپانیا می باشد
نکات مهم در انتخاب توالت فرنگی : 
- کیفیت لعاب بالا ( لعاب آنتی باکتریال ) که باعث عدم جرم پذیری می گردد
- بررسی میزان توانایی سیفون : لوله سیفون بزرگ باعث تخلیه روان و بدون
این روزها در برخورد با بعضی همکلاسی‌هایم متوجه شدم آدمی هرچقدر عمیق‌ و با اصالت‌تر، ساده‌تر و بدون شوآف است.هرچیز ساده‌ای از نظر آن‌ها بی‌کلاس و از مد افتاده و هرچه شلوغ‌تر با رنگ و لعاب بیشتر، با کلاس‌ و فاخر است؛ لذا طبق نظر اساتید نان و پنیر برای افطار بی‌کلاس است، خرما قدیمی شده و هر خوراکی عجیب غریب قشنگ ‌‌‌‌تر است.
خلاصه که روزی هزار بار به روی ما می‌آورند که آن‌ها خدای کلاس و شخصیت هستند و ما از قوم بربر ها.
تحمل جماعت تازه به
ته دلم خالی شده . چرا ؟ چون دلم قرص بوده به آدم ها . اولش با رفتن حاج قاسم دلم خالی شد . بعد با اومدن مردم به میدون و جواب سپاه پر شد از امید . و بعد با اشتباه سپاه باز خالی شد ... این ها همه اسباب بودن و همه کاره خداست . اگه خدا حاکم دلم می بود هیچ وقت خالی نمی شد ... این خانه ، خانه ی توست ... برگرد ...
پیغپبر.ص فرمود خانه های خود را بتلاوت.  قران روشن کنید و انهارا گورستان. نکنید   چنانچه یهود  ونصاری کردند در کلیسا ها و عبادتگاه های خود نماز کنند ولی خانه های خویش را معطل گذارده اندو در انهاعبادتی. انجام ندهند زیراکه هرگاه.در خانه بسبارتلاوت قران شد خیر و برکتش  زیاد شودواهلان بوسعت رسند و ان خانه برای اهل اسمان درحشدگی داردچنانچه ستارگان اسمان برای اهل زمین میدرخشد
فصل 1
من و جاش ازخانه جدیدمان متنفر بودیم. البته این را بگویم که خیلی بزرگ بود و در مقایسه با خانه ی قدیمی مان،یک خانه اشرافی حسابی بود؛یک خانه آجری قرمز بلند،با سقف کج سیاه و چند ردیف پنجره که سایبان های سیاهی داشتند. از خیابن که نگاهش کردم،با خودم فکر کردم،که خیلی تاریک است.کل ساختمان یک جوری تاریک بود،انگار خودش را تو سایه ی درخت های پیر و گره داری که رویش خم شده بودند،قایم کرده بود. با اینکه فقط دو هفته از ماه جولای میگذشت،حیاط جلویی پر از
یوگا در خانه ؛ بسیاری از خانم‌ها به علت مشغله کاری و نداشتن زمان کافی برای انجام ورزش به خصوص یوگا قید این ورزش کردن را می‌زنند در این مقاله قصد داریم به نحوه حرکات یوگا در خانه اشاره کنیم با جیمیتو همراه باشید.

ادامه مطلب
های با یک تن اَتن کی میشود؟!
این وطن بی ما وطن کی میشود؟!
گر نباشد از توهم این سرزمین
خانه آباد من کی میشود؟!
یک کلید خانه پیش من یک کلید خانه پیش تو ...
صدای عشق میرسد برای تو برای من 
خدا یکیست جان من خدای تو خدای من 
سرود سبز همدلی صلاح عشق میزند 
تا که گلوی تو شوم تا که شوی صدای من 
مرا به باغ میکشد ترانه ها یکی یکی 
یکی برای دوستی یکی برای زندگی 
شکفته باد یاسمن خجسته باد این وطن 
ترانه های نسترن یکی به تو یکی به من 
یک کنار باغ نسترن یک کنار با
گلدان میناکاری 16 سانتی اعلا از جمله محصولات بسیار زیبا و پر طرفدار میناکاری می باشد. کفیت ساخت گلدان مسی میناکاری 16 سانتی کاملا محصول صادراتی می باشد. کیفیت و زیبایی گلدان میناکاری مسی صراحی 16 سانتی از جمله مشخصات بارز این محصول می باشد. گلدان مسی میناکاری استادکار 16 سانتی قابلیت تزئین ویترین و دکوراسیون شما را داشته و زیبایی خاصی همراه با حال و هوای سنتی به محیط خواهد داد. علاوخ بر آن شما می توانید از گلدان 16 سانتی میناکاری برای نگهداری
نظافت منزل: رازهای پشت پرده یک خانه تمیز و مرتب
شاید بپرسید، مردم چگونه خانه خود را تمیز نگه می دارند یا چطور می توان به سرعت خانه را تمیز کرد؟
خب، برای نظافت خانه، ابتدا همه وسایل مورد نیاز برای نظافت را آماده کنید. بهتر است از قبل یک لیست تهیه نمایید.
ادامه مطلب
*
قرنیز در حاشیه پایین دیوارهای خانه بکار می رود . من رنگ شکلاتی ( طرح چوب ) رو برای خانه سفارش دادم . 
56 متر قرنیز برای خانه / هر قرنیز شاخه ای سه متر می باشد/ قیمت فعلی هر قرنیز 35 هزار تومان/ 
20 شاخه قرنیز سفارش داده شده برای خانه : مبلغ 700 هزار تومان 
تارخ سفارش قرنیز : 20 آبان ماه 1397
مبله جار معتبرترین مرکز اجاره خانه مبله در تهران بشمار می رود. مبله جار با سالها تجربه در امر اجاره انواع خانه، آپارتمان، سوئیت و ویلا به مشتریان، خدمات حرفه ای و کاملی به مشتریان عرضه می کند. با توجه به استقبال زیاد مسافران از خدمات مبله جار، تعدادی خانه مبله با بهترین امکانات و تجهیزات در مناطق مختلف تهران در نظر گرفته شده است. تمامی خانه ها بصورت کاملا مبله و تمیز به مسافران تحویل می گردد. مرکز اجاره خانه مبله در تهران در جهت آسایش مشتریا
همسرداری، مادری برای بچه‌ها و یک شغل خوب و پردرآمد و تحصیل هم‌زمان...
اگر این‌ها در چهارچوب یک چهاردیواری به نام خانه ممکن است...
پس
من یک خانه‌دارِ تمام وقتم

موقت: منتظرم اینترنت منزلمون وصل بشه تا پیام‌ها رو با رایانه شخصیم جواب بدم. ببخشید من رو که با گوشی این کار رو نمی‌کنم. واقعا سرعت اینترنت کسل کننده است!
فروشگاه تقی زاده از باسابقه ترین نماینده های فروش کاشی سرامیک،شیرآلات ، هود و سینک و گاز در شیراز است  . آدرس فرهنگ شهر  .تلفن تماس  09177165694
فروشگاه آنلاین www.tiletap.ir
اینستاگرام  sadafstore6306
شرکت کاشی الماس کویر یزد (سهامی خاص) با نام تجاری مهسرام در سال 1376 با دریافت موافقت اصولی از اداره صنایع استان یزد قطعه زمینی به مساحت بالغ بر 17 هکتار واقع درشهرک صنعتی هرفته مهریز جهت تولید انواع کاشی گرانیتی (فلفل نمکی، سلوبل سالت، وین و ...) فعالیت خود را آغا
ما با سلامت از خطرها رد شدیم و حال
محض سلامت داشتن در خانه می مانیم

هر عید را روح و روان نو می شد از گردش
امسال پاس جان و تن در خانه می مانیم

تا اطّلاع ثانوی دورهمی تعطیل!
با اهل بیت خویشتن در خانه می مانیم

با تلفنی هم می توان احوالپرسی کرد
پیر و جوان و مرد و زن در خانه می مانیم

آسوده خوابید ای پرستاران جان داده!
ما -ای شهیدان وطن- در خانه می مانیم

پشت کرونا را زمین می کوبد این ملّت
با یک عمل بر این سخن: در خانه می مانیم.

قهر کردن زن از خانه

قهر کردن زن و ترک خانه

قهر کردن
بخش جدایی ناپذیر یک رابطه زناشویی است؛ یعنی نمی‌توانیم از یک رابطه نزدیک
صحبت کنیم و برخی مسائل یک رابطه را از آن جدا کنیم. آنجایی موضوع تبدیل
به یک مسئله جدی می‌شود که این قهر کردن‌ها به ترک خانه منجر شود. اگر از
خانه قهر کرده‌اید و یا تصمیم به اینکار دارید و نگران پامدهای آن هستید و
همچنین اگر همسرتان قهر کرده و از خانه رفته است و به دنبال راهکاری برای
بازگرداندن زن به خانه و ب
اگر عشق در خانه ی قلبم پا بگزارد
گلهای شاداب  با بوهای معطرشان که فضای خانه را فرا میگیرند...روشنایی خانه که پر فروغ است ...چه چه پرندگان که زمزمه ی زندگی است  ...!همه وابسته میشوند ب بودنش...وقتی میرود و خانه را خالی میکند. گلدان‌هایی که نیازشان تنها قطره ی ابیست پژمرده میشوند. ‏میرود و وسایل خانه را میشکند میرود و تکه ای گرانبها را با خود میبرد... ‏صدای زنده بودن  دیگر ب گوش نمیرسد...خانه را سکوتی میگیرد شور نیست کلبه ی احزان میشود ...جولانگاه
  عکسهای شبنم مقدمی در بیستمین جشن خانه سینما
جدیدترین تصاویر شبنم مقدمی در جشن خانه سینما سال ۹۷
آیین پایانی بیستمین جشن سینمای ایران یا همان جشن خانه سینما امروز  ۱۰
شهریور ماه به منظور اهداء تندیس‌ های خانه سینما به برگزیدگان این رویداد
بزرگ سینمایی برگزار شد . در این مراسم برندگان رشته‌ های مختلف که توسط
داوران انجمن عالی هنر ها و فنون سینمایی برگزیده شده‌ بودند معرفی و با
اهداء لوح تقدیر و تندیس‌ های جشن سینما مورد تقدیر قرار گرف
گلدان مسی میناکاری جعبه مشبک ارتفاع 25 سانتی متر یکی از محبوب ترین محصولات میناکار است. بدلیل داشتن جعبه چوبی امکان چسباندن پلاک های لوگو بر روی گلدان میناکاری جعبه مشبک وجود دارد و این نکته برای برخی مشتریان اهمیت بالایی دارد. گلدان صراحی مینا کاری شده هنر دست هنرمندان اصفهانی است که با ذوق و هنر خود نقش های زیبای مینایی را بر روی فلز بی جان , زنده می کنند. رنگ های شاد و آرام بخش بکار رفته در نقاشی گلدان میناکاری 25 سانتی حس آرام بخشی را برای ش
رهبر انقلاب: امروز نیاز جامعه‌ی ما به این است که بداند مادری، زنِ خانه بودن، کدبانو بودن یعنی چه؟ فاطمه‌ی زهرا با آن رتبه و مقام و عظمت، یک خانم خانه دار است؛ این تحقیر او نیست؛مگر این عظمت را می شود کوچک شمرد؟ یکی از شئون و یکی از مشاغل همین عظمت عبارت است از همسر بودن یا مادر بودن و خانه‌داری کردن؛ با این چشم به این مفاهیم نگاه کنیم. ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
برای بین کابینت آشپزخانه سرامیک انتخاب کردم که ابعاد آن 30 در 80 است و در مجموع 12 عدد سرامیک به مبلغ 59 هزارتومان خریداری کردم که باید با چسب کاشی در بین ام دی اف آشپزخانه نصب شود . طرح و مدلی سرایمکی که انتخاب کردم مدل آجری هست که از رنگهای سفید ، کرم و شیری ترکیب شده است و دارای لعاب براق می باشد .
*
*
خرید ویلا خانه دریا
ویلا خانه دریا
خرید را برای شما آسان کرده است . باغچه ای بسیار زیبا و دارای نمای عالی ساختمانی است انشعابات این ویلا در خانه دریا اعم از آب ، برق و گاز کامل میباشد . فاصله این ویلای ساحلی شهرکی خانه دریا با جنگل 1200 متر میباشد .
ویلا در قسمت شمال شهرک خانه دریا در شهرکی زیبا و با فاصله 20 متری از جاده اصلی قرار دارد این ویلا در شهرک ساحلی خانه دریا دارای سندتک برگ ، پروانه ساخت و پایان کار میباشد فاصله ویلا در خانه دریا 500 متر با
کسی که یک بار رنج کشیده است، 
تجربه درد را هرگز فراموش نمی‌کند. 
کسی که ویرانی خانه‌ها را دیده است به وضوح کامل میداند که گلدان‌های گل، تابلوها و دیوارهای سپید، اشیایی ناپایدارند. 
خوب میداند خانه از چه چیز ساخته شده است. یک خانه از آجر و گچ ساخته شده است و می‌تواند فرو ریزد... 
یک خانه خیلی محکم نیست!

فضیلت‌های ناچیز
ناتالیا گینزبورگ
خب اینجوریه که  با عین‌ام و  حالی چنین خوش حالم رو بد می‌کنه، باورم نمیشه، اضطراب، ترس از ازدست دادن و و و در نهایت ترجیح میدم نباشه تا از حواشیش به دور باشم. اینجوری دور خودم حصار می‌کشم و یادم می‌مونه تنهام و هیچ چیزی، مطلقا هیچ چیزی برای من نیست و من ... هیچی ندارم .. سالهاست به چنین بودنی خو کردم و باید حواسم باشه گول زندگی خیالی و خوش رنگ و لعاب عین رو نخورم. اون عمیق نیست و همه چیز چون تو سطحه وجود داره. کافیه عمیق بشی و ببینی هیچی.. مطلقا ه
سلام, کتاب جاذبه و دافعه علی(ع) استاد مطهری رُ خوندم جواب سوالمو گرفتم که چرا الان اینقد بازار شایعه زیاده و شایعه باوارا زیادن و هرچی زمان میگذره, بیشترم میشن, البته تغییرات تکنولوژی قابل انکار نیس, امروزه سرعت انتشار و رنگ و لعاب رسانه خیلی بیشتر شده, ولی فقط این نیس! جمعیت میلیونی برای حاج قاسم, امروز بود ولی ... عکس زیرو ببینین خودتون مطلبُ میگیرین

شیشه سکوریت یا میرال، که به عنوان شیشه های نشکن نیز از آن میتوان یاد کرد. این نوع شیشه طی فرآیندی خاص تولید و ساخته میشوند. مقاومت این شیشه حدود سه تا هفت برابری نسبت به شیشه های ساده باشد. مقاومت بالا سبب افزایش چشمگیر کاربرد شیشه های نشکن در صنایع مختلف شده است.
شیشه های سکوریت با استفاده از فرآیند شوک حرارتی تولید می شوند. این نوع شیشه نسبت به شیشه های معمولی در مواجهه با حرارت و ضربه مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.
شیشه میرال در صورت شکس
شیشه سکوریت یا میرال، که به عنوان شیشه های نشکن نیز از آن میتوان یاد کرد. این نوع شیشه طی فرآیندی خاص تولید و ساخته میشوند. مقاومت این شیشه حدود سه تا هفت برابری نسبت به شیشه های ساده باشد. مقاومت بالا سبب افزایش چشمگیر کاربرد شیشه های نشکن در صنایع مختلف شده است.
شیشه های سکوریت با استفاده از فرآیند شوک حرارتی تولید می شوند. این نوع شیشه نسبت به شیشه های معمولی در مواجهه با حرارت و ضربه مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.
شیشه میرال در صورت شکس
پیرزن باتقوایی در خواب خدا را دید ؛ به او گفت : « خدایا ، من خیلی تنها هستم . آیا مهمان خانه ی من میشوی » ؟ خدا قبول کرد و به او گفت که فردا به دیدنش خواهد آمد . پیرزن از خواب بیدار شد ؛ با عجله شروع به جاروکردن خانه کرد ؛ رفت و چند نان تازه خرید و خوشمزه ترین غذایی را که بلد بود ، پخت . سپس نشست و منتظر ماند . چند دقیقه بعد در خانه به صدا در آمد .

ادامه مطلب
کاشی یکی از محبوب ترین مواد طراحی هم برای نوسازی آشپزخانه و هم برای نوسازی حمام است. این گیاه از زمان های رومی مورد استفاده قرار گرفته است ، و گرچه در سال های اخیر مواد کاملاً دست ساز انسان محبوبیت زیادی پیدا کرده است ، کاشی هنوز هم به دلیل زیبایی و پتانسیل صرفه جویی در هزینه های خود ارزش دارد. کلیه کاشی ها را می توان به چهار نوع اصلی طبقه بندی کرد: سرامیک / چینی ، شیشه ، معادن و سنگ.
کاشی و سرامیک و پرسلن: بهترین گزینه برای گشت و گذار کم هزینه با
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
شیشه ضد آتش
شما می توانید شیشه محافظت از آتش را برای خانه خود مشخص کنید تا در مدت زمانی که احساس راحتی بیشتری می کنید – ۳۰ ، ۶۰ ، ۹۰ ، ۱۲۰ و ۱۸۰ دقیقه از آن محافظت کنید.
علاوه بر جلوگیری از گسترش آتش سوزی ، مدت طولانی نیز دود را مهار می کند.
شیشه های معمولی در حدود ۵۰۰ درجه فارنهایت شکسته می شوند در حالی که شیشه های ضد آتش می توانند تا ۱۶۰۰ درجه فارنهایت مقاومت کنند.
لایه های لایه ای رزین شفاف ساخته شده با خاصیت خاص تولید شده و در بین دو صفحه شیشه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها